Proč jsem začal točit podcast?

Ahoj,
chtěl bych vám představit svůj nový projekt, podcast Dvoják věnující se českému beachvolejbalu, respektive hráčům a dalším lidem, kteří se v beachovém prostředí pohybují.

Byl bych rád, kdyby podcast přispěl ke zlepšení povědomí o konkrétních lidech v českém beachi. První myšlenka na rozhovory se zajímavými osobnostmi mě napadla v momentě, když mi jeden mladý beachař upřímně přiznal, že neví, kdo je jedna slavná bývalá hráčka, která kdysi hrála na vysoké úrovni. A pak mi došlo, že ani já vlastně nevím, jak složité bylo třeba pro Paldu se dostat na dvě olympiády a mnoho dalších věcí o hráčích, které jsem nezažil hrát.

Také bych byl rád, aby se z našich rozhovorů stala i jistá inspirace pro mladší hráče. Aby se dozvěděli, jak překonávat překážky, které jim stojí v cestě a jakou cestou se vydat, chtějí-li v beachi dosáhnout úspěchů. Inspirací mi byl americký Sandcast a kniha We were kings napsaná následně podle rozhovorů, které za několik let vysílání tvůrci nahráli.

Podcast budou tvořit dlouhé rozhovory, kde budou hráči a hráčky popisovat svůj beachvolejbalový příběh, svůj pohled na sport, na přípravu mentální i fyzickou. Dostaneme se ale třeba i k tomu, co je baví mimo kurty a jestli se to nějak projektuje do jejich sportovních kariér.

Václav Berčík

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*